SPOLUHRACI.CZ

8. března 2017 v 19:50 | S6
Nazdar kopyta! Doufám, že na Hořičky už dorazil mail, budete ho potřebovat. Zkusil jsem nastartovat stranku na webu SPOLUHRACI.CZ někomu z Vás už přišla pozvánka, hlavně Hořičákům do mailu, kterej jste mi dávali před lety.

O co jde...
Je to služba na oznamování sportovních i jiných. A hlavně to je na potvrzovní účasti na těchto akcích. Můžeme to používat na nohejbal, florbal, hokej, kalbu.
Nejdřív se přihlásíte přes mail. Když se bude konat nějaká akce, tak Vám příjde pozvánka do mailové schránky, vy přes odkaz potvrdíte, zamítnete, nebo nepotvrdíte účast a ostatní to uvidí a O TO JDE. Všichni budeme vědět, že se něco hraje, kdo na ní půjde a kolik nás bude. Je jasné, že každý se nepříhlásí a budem ho muset shánět jinak, ale čím víc nás to bude používat, tím větší přehled budeme všichni mít. Alespoň nebudeme v neděli v půl desátý stát na návsi a obvolávat spoluhráče. Každý z nás může vytvořit takovou akci, kdykolib bude chtít. Chybí mi mail na Péťu Z., Ondru, Míru, Exu, Luboše a na Mária (možná jsem na někoho zapoměl, tak se omlouvám).

At tady nemůsíte zveřejnovat svoje adresy, tak stačí kliknout sem SPOLUHRACI.CZ, registrovat se a požádat o vstup do klubovny jménem "hořičky a slatina" potom Vás potvrdím a je to.
 


Komentáře

1 Qantocup Qantocup | E-mail | Web | 27. května 2018 v 11:01 | Reagovat

23.6.-24.6.2018 20. ročník turnaje v malé kopané qantocup, včetně turnaje nad 35 let a žen; součástí kulturní program, vystoupí Nelly Řehořová, Botox, Majk Spirit, projekce MS2018

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama