Hajnice - FK Hořičky 07 - příprava

6. dubna 2008 v 10:46 | PAVEL
Hajnice - FK Hořičky 1:1 (0:1) / 3:0 (2:0)
V pátek 4. dubna jsme zajížděli k přátelskému dvojzápasu na hřiště Hajnic. Ze zdravotních důvodů nemohlo přijet několik našich borců, takže nás jelo pouze osm. Hráli jsme tedy bez střídání, což vzhledem ke spádu hry v malé kopané je zjevný handicap. Hajnických bylo okolo patnácti a tak už před zápasem bylo jasné kdo by měl být na hřišti pánem. Jenže úvod prvního utkání tomu vůbec nenasvědčoval.
Začali jsme velmi aktivní kombinační hrou, na kterou soupeř dlouho nemohl najít recept a právě díky tomu jsme byli první my kdo vstřelil branku! Honza Efler se nejlépe zorientoval před brankou a vsítil na 0:1 . Do druhého poločasu jsme šli s tím udržet si naši hru a hlavně výsledek. To se nám dařilo, ale síly docházely, a tak začali přebírat iniciativu hry hajničtí. Začali si více přihrávat a podnikat vpády do naší obrany, jenže náš brankář Lukáš byl ve formě a několik pokusů pochytal. Bohužel stalo se co muselo. Dvě minuty před koncem prvního utkání jsme inkasovali lacinou branku a bylo to 1:1, tímto výsledkem také utkání skončilo.
Do druhého zápasu jsme nastoupili do branky s Kubou a nezačali jsme vůbec dobře. Soupeři jsme nestíhali a tak jsme dostali dvě branky. Do druhého poločasu se obraz hry nezměnil. Hajnice útočili a my se jen stačili bránit ukopáváním balonu dopředu, kde byl bezmocný Honza Efler, který s vysokými balony a o hlavu vyššími obránci nemohl nic dělat. Dostali jsme ještě třetí branku a bylo vymalováno.
Za zmínku stojí povedený výkon Jirky Borůvky a Honzy Eflera.
Sestava: BR. - Lukáš Sochor, Kuba Kopecký - Pavel Merbs, Tomáš Náhlík, Petr Teichman, Jirka Borůvka, Honza Efler, Pavel Zeman