trénikové branky

17. března 2008 v 22:04 | Petr
Každé mužstvo ve velké kopané, takřka bez vyjímky od nejnižších soutěží po přední české kluby, má k dispozici branky, které jsou výrazně menší než zápasové. Takové branky můžou mít naprosto různé rozměry i skelety. Povětšinou nemají sítě. Často se rozměry blíží těm hokejovým.
Takové branky nejsou sice dobré pro trénink střelby v herní praxi, ale zase jsou dobré pro individuální techniku a kombinační hru po zemi. Při treninkové hře s těmito svatyněmi totiž hráči zřídka kdy používají polovysoké, natož vysoké přihrávky a centry vzduchem a hra se tak odbíjí především po zemi, což je dobré, pro souhru mužstva.
Dalším jejich kladem je změna stereotypu tréninkové hry. A není zanedbatelné ani to, že pokud se sejde málo lidí na trénink, pak se dá lehce hrát i v nižším počtu. Vyjímkou není ani hra jednoho, proti jednomu. Ovšem to v žádném případě neznamená, že se na ně nedá hrát ve stejném počtu jako na zápasové branky! A navíc se jednoduše přenesou na nepoškozené místo na hřišti celkem bez námahy a zároveň se také hrací prostor snadno reguluje.
My máme k dispozici sváření a sehnat materiál na takové brány by snad nebyl velký problém, stejně jako jejich výroba, ovšem chce to dohodu a par hodin práce.
 


Anketa

Myslíte si, že bychom si takové branky mohli, nebo měli pořídit?

ANO 81.8% (9)
NE 18.2% (2)

Komentáře

1 Pavel Pavel | 17. března 2008 v 23:53 | Reagovat

určitě jo, ale myslim si že ty co jsou za školou na hokej by klidně stačily

2 Lukas Lukas | 20. března 2008 v 17:54 | Reagovat

urcite, kdyz bude nejhur, tak si myslim, kdyz trochu pomuzeme, tak pan Tyls z Horicek by nam je urcite svaril...pokud ho slusne pozadame:o)!

jinak tady na VS na ne hrajeme a je to fakt v poho..

3 Petr Petr | 25. března 2008 v 23:31 | Reagovat

Stačili by ty za školou, ale ty sou školy, ne? Nehrajou na ně o tělocviku?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama